JT - Slayt Gösterisi Modülü v1.8


TŪRKAV'dan MHP’ye Ziyaret

TŪRKAV'dan MHP’ye Ziyaret

    TŪRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Adnan Tatoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığına seçilen Suat Par'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Devamı...

TÜRKAV'dan İftar

TÜRKAV'dan İftar

     

Devamı...

Türklerde Hızır İlyas Yoldaşlığı

Türklerde Hızır İlyas Yoldaşlığı

   

Devamı...

Türkmenlere Yardım

Türkmenlere Yardım

    

Devamı...

Teröre Lanet

Teröre Lanet

       

Devamı...

TÜRKAV STK Ziyaretleri

TÜRKAV STK Ziyaretleri

   TÜRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Adnan Tatoğlu ve yönetim kurulu üyeleri MHP Altıeylül İlçe Başkanı Orhan Dereli’yi ve KAMU-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Yılmaz Kuran’ı ziyaret etti.

Devamı...

Türkmenlere Yardım

Türkmenlere Yardım

   Türkmenler için toplanan yardımlar Balıkesir’den dualarla gönderdi.

Devamı...

BESOB Ziyareti

BESOB Ziyareti

     BALIKESİR TÜRKAV VE BAYŞAD, BESOB BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Devamı...

ZİYARET ve YARDIM

ZİYARET ve YARDIM

    Balıkesir Vali Yardımcısı Sayın İsmail DEMİRHAN ve MHP 23. Dönem Milletvekili Ahmet Duran BULUT TÜRKAV Balıkesir Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Türkmen Dağında Savaşan Türkmen Kardeşlerimizin Türkiye'de bulunan eş ve çocuklarına TÜRKAV Balıkesir Şubesi ve BAYŞAD'ın ortaklaşa düzenledikleri giyecek yardımı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Vali Yardımcımız İsmail Demirhan Türkmen Kardeşlerimizin Türkiye'de bulunan eş ve çocuklarına yapılan...

Devamı...

KERMES

KERMES

  TÜRKAV Balıkesir Şubesi kermes düzenledi. Geliri öğrencilere burs olarak verilen kermes cumartesi günü 10:00-17:00 saatleri arasında Salih Tozan Kültür Merkezi yayınındaki alanda yapıldı.

Devamı...

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞIM

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞIM

    TÜRKAV (Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) ülkücü hareketin lideri merhum Alparslan TÜRKEŞ’in direktifleri doğrultusunda 1989 yılında Ankara’da kurulmuş,zaman içinde bir çok il ve ilçede örgütlenmiştir.Artan üye sayısı ve teşkilatlar sonucunda bünyesinden 1992 de Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü ve memur temsilcisi olan Türkiye Kamu-Sen’i çıkarmıştır.Türkav’a bağlı teşkilatlardaki memurlarımız sendikaların...

Devamı...

Alparslan TÜRKEŞ Anıldı

Alparslan TÜRKEŞ Anıldı

Devamı...


PostHeaderIcon TÜRKAV Balıkesir Şubesi

PostHeaderIcon H.Nihal ATSIZ Paneli

 
 

Atsız ata'nın uçmağa varışının 38.yılında düzenlediğimiz anma gecesine konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Kenan Ziya TAŞ, Prof. Dr Ali DUYMAZ, Doç. Dr. Sebahattin ŞİMŞİR Hocalarımıza, Ülkü Ocakları, Türk Ocağı, Aydınlar Ocağı, Kamu-Sen'e bağlı sendika ve MHP yöneticilerine böyle bir gecede bizimle beraber oldukları için TÜRKAV Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum.

Salonu doldurup katılımları ve heyecanları ile ülkemiz ve Türk Milliyetçiliği Ülküsünün ilelebet yaşayacağına inancımızı güçlendiren sevgili gençlerimize sonsuz şükranlarımı sunarım.

İnanıyorum ki bu gece Atsız Atamızın ruhu şad olmuştur.

Dr. Necdet ÖNSÖZ

Şb. Bşk.

 

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon H.Nihal ATSIZ'ı Anma

 
 
 

Büyük Türkçü Hüseyin Nihal ATSIZ’ı vefstının 38. yılında rahmetle anıyoruz.

Dr. Necdet ÖNSÖZ

TÜRKAV

Balıkesir Şb. Bşk.

 

Not :

13 Aralık 2013 cuma günü saat 19:30 ‘da Balıkesir Salih Tozan Çok Amaçlı Salonunda “Büyük Türk Milliyetçisi H.Nihal ATSIZ” paneli düzenlenmişti.

14 Aralık 2013 cumartesi günü saat 19:30 ‘da Balıkesir Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde “Büyük Türk Milliyetçisi H.Nihal ATSIZ” paneli düzenlenmişti.

Konuşmacılar :

Prof. Dr. Kenan Ziya TAŞ (Oturum Başkanı)

Prof. Dr. Ali DUYMAZ

Doç. Dr. Sebahattin ŞİMŞİR

 

http://www.turkavbalikesir.org/turk/index.php?option=com_content&view=article&id=85:hnhal-atsiz&catid=34:tuerk-bueyuekleri&Itemid=92

                        

 

PostHeaderIcon ATSIZ'ın Şiirleri

 
 
 
 

PostHeaderIcon Ziyaret

 
 
 

TÜRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Dr. Necdet ÖNSÖZ ve yönetim kurulu, MHP Karesi İlçe Başkanı Taha TUNUS ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Cumhuriyet Bayramı


 
 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyetin, Türk milletinin doğulusuyla, batılısıyla, kuzeylisiyle, güneylisiyle, kadın-erkek, yaşlı-genç demeden kan, gözyaşı ve emeğiyle hayata geçirdiği eşi olmayan bir şaheser olduğunu belirterek, "Bilinmeli ve akıllardan asla çıkartılmamalıdır ki; Türk milleti Cumhuriyet ile ilgili ilk ve son sözünü 29 Ekim 1923 tarihinde söylemiş,

Devamını oku...

 

<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 8 > 19