JT - Slayt Gösterisi Modülü v1.8


TŪRKAV'dan MHP’ye Ziyaret

TŪRKAV'dan MHP’ye Ziyaret

    TŪRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Adnan Tatoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığına seçilen Suat Par'ı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Devamı...

TÜRKAV'dan İftar

TÜRKAV'dan İftar

     

Devamı...

Türklerde Hızır İlyas Yoldaşlığı

Türklerde Hızır İlyas Yoldaşlığı

   

Devamı...

Türkmenlere Yardım

Türkmenlere Yardım

    

Devamı...

Teröre Lanet

Teröre Lanet

       

Devamı...

TÜRKAV STK Ziyaretleri

TÜRKAV STK Ziyaretleri

   TÜRKAV Balıkesir Şubesi Başkanı Adnan Tatoğlu ve yönetim kurulu üyeleri MHP Altıeylül İlçe Başkanı Orhan Dereli’yi ve KAMU-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Yılmaz Kuran’ı ziyaret etti.

Devamı...

Türkmenlere Yardım

Türkmenlere Yardım

   Türkmenler için toplanan yardımlar Balıkesir’den dualarla gönderdi.

Devamı...

BESOB Ziyareti

BESOB Ziyareti

     BALIKESİR TÜRKAV VE BAYŞAD, BESOB BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Devamı...

ZİYARET ve YARDIM

ZİYARET ve YARDIM

    Balıkesir Vali Yardımcısı Sayın İsmail DEMİRHAN ve MHP 23. Dönem Milletvekili Ahmet Duran BULUT TÜRKAV Balıkesir Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Türkmen Dağında Savaşan Türkmen Kardeşlerimizin Türkiye'de bulunan eş ve çocuklarına TÜRKAV Balıkesir Şubesi ve BAYŞAD'ın ortaklaşa düzenledikleri giyecek yardımı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Vali Yardımcımız İsmail Demirhan Türkmen Kardeşlerimizin Türkiye'de bulunan eş ve çocuklarına yapılan...

Devamı...

KERMES

KERMES

  TÜRKAV Balıkesir Şubesi kermes düzenledi. Geliri öğrencilere burs olarak verilen kermes cumartesi günü 10:00-17:00 saatleri arasında Salih Tozan Kültür Merkezi yayınındaki alanda yapıldı.

Devamı...

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞIM

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞIM

    TÜRKAV (Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) ülkücü hareketin lideri merhum Alparslan TÜRKEŞ’in direktifleri doğrultusunda 1989 yılında Ankara’da kurulmuş,zaman içinde bir çok il ve ilçede örgütlenmiştir.Artan üye sayısı ve teşkilatlar sonucunda bünyesinden 1992 de Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü ve memur temsilcisi olan Türkiye Kamu-Sen’i çıkarmıştır.Türkav’a bağlı teşkilatlardaki memurlarımız sendikaların...

Devamı...

Alparslan TÜRKEŞ Anıldı

Alparslan TÜRKEŞ Anıldı

Devamı...


PostHeaderIcon TÜRKAV Balıkesir Şubesi

PostHeaderIcon TÜRKÇE BİZİZ

 
 

TÜRKAV Genel Başkanı İLKE GAZETESİ' ni ziyaretinde güncel konular hakkında açıklama yaptı...

TÜRKÇE BİZİZ

TÜRKAV Genel Başkanı Sinan Yüksel, Sahip olduğumuz ülkülerimiz, her ülkücünün milletimizi yükseltirken kullanacağı yegâne zemin ve milliyetçiliğimizin yol haritasıdır. Türkçe duyan, Türkçe seslenen ve Türkçe bakan bizleriz.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı


YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ TÜRK MİLLETİ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASI DUA VE TEMENNİSİYLE....

YÜCE TÜRK MİLLETİ

Yeni Eğitim ve Öğretim yılına başlamış bulunmaktayız. Millet olarak günlerdir “Göklerdeki İstikbali” yakalayabilmek, muasır medeniyetin en gelişmiş ülkeleri arasına girebilmek, Milletlerarası alanda hak ettiğimiz yerde bulunmak, Kültürümüzü, Dilimizi, Dinimizi, Tarihten gelen ve Milletimize yüklenmiş milli ve dini sorumlulukları hal’de yaşamak, geleceğe taşımak uğruna çocuklarımızın; bütün Dünya’ya Türkçe bakışını kazanabilmesi, Türkçe okuyarak, öğrenerek, düşünerek ve öğrendiklerini, düşündüklerini, hayallerini Dünya’ya Türkçe anlatabilmesi için yavrularımızı öğretmenlerimize emanet ettik.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon GENELGE/2013-2


Bugün ülkemizin tarihinde hiç bulunmadığı kadar zor günler yaşadığı gerçeğini görerek, Türk Milleti’ni ve Türkiye Cumhuriyeti’ni bugünkü kaotik sürece sokan ihanet odaklarına karşı her alanda tek başına mücadelesiyle bayraklaşan liderimize karşı; kendilerini ülkücü diye niteleyen kişiler tarafından yaklaşan seçim maratonunda, Ülkücü camianın istismarına ilişkin girişimler dikkatleri çekmektedir. Farklı alanlarda ihanet odaklarının girişimlerine destek verenler ve bu girişimleri destekleyen bildirilere imza atıp kutlu davamızın içinde yer almayı sürdürenler bulunmaktadır.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon EBULFEZ ELÇİBEY

 

EBULFEZ ELÇİBEY

1938 - 2000  

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Enver Paşa Şehadeti

 

Enver Paşa Şehadeti ve Basmacı Hareketi 

Türkiye’den ayrılıp, muhtelif bölgeleri dolaştıktan sonra Batum’a gelen Enver Paşa, Sakarya Zaferi neticesinde Anadolu’ya geçme ümidi tükenince beraberindekiler ile birlikte Batum ve Tiflis üzerinden Bakü’ye, oradan da gemi ile Kızılsu’ya geçmişlerdir.  Buradan tren ile 2 Ekim 1921 tarihinde Buhara’ya gelmişlerdir. Ali takma adını kullanan Enver Paşa, Buhara’da sevinç gösterileri ile karşılanmıştır. Paşa, 23 gün kaldığı Buhara’da Halk Cumhuriyeti üyeleri, Sovyet yetkilileri ile de görüşmeler yapmıştır.

 

Devamını oku...

 

<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 9 > 19